مقالات آموزشی

مرکز فروش پلکسی گلاس به قیمت نمایندگی

مهمترین محصولات فروشگاه پلکسی در پامنار کدامند؟

پلکسی مات:

یکی از انواع پلکسی هایی که توسط فروشگاه پرتوپلکس به فروش می رسد پلکسی مات می باشد. اگرچه این پلکسی نور را از خود عبور می دهد اما تصویر پشت آن قابل مشاهده نیست. به همین دلیل است که به این نوع پلکسی ها مات یا اپال گفته می شود. لازم به ذکر است که میزان مقاومت و استحکام پلکسی های مات به اندازه نمونه های شفاف است. چرا که برای تولید هر دو متریال و ماده اولیه مشابه مورد استفاده قرار گرفته است.

پلکسی شفاف:

این ورق یک پلاستیک سفت و سخت با درجه شفافیت بالا می باشد که نسبت به شیشه وزن بسیار کمتری دارد. اما میزان مقاومت آن فوق‌العاده بالا بوده و تا 92 درصد نور را از خود عبور خواهد داد. فروش پلکسی شفاف در پامنار برای دکوراسیون داخلی و همچنین مصارف بیرون منزل و در شرایط آب و هوایی متفاوت انجام می گیرد.

پلکسی رنگی:

یکی دیگر از انواع پلکسی که می توان در فروشگاه های پامنار پیدا کرد پلکسی گلاس رنگی می باشد. ورق های رنگی موجود در این فروشگاه ها شامل بیش از 65 طیف رنگ می شوند که هر یک از آنها در صنعت ساخت و ساز کد مخصوص خود را دارند. سطح این ورق ها کاملا صاف و یکدست بوده و از پرکاربردترین و پرفروش ترین نوع ورق های پلکسی می باشند.

پلکسی آینه ای:

این ورق پلکسی کاملا شبیه همان آینه های شیشه ای می باشد که دیده اید. تفاوت آنها در این است که به جای شیشه با استفاده از پلکسی شفاف طراحی و تولید شده اند. ورق پلکسی گلاس آینه ای در مقایسه با آینه های شیشه ای مقاومت بیشتری دارند که میزان این مقاومت تقریبا 6 برابر می باشد.

پلکسی گلاس ترانسپارنت:

از دیگر محصولات عرضه شده در فروشگاه پرتوپلکس می توان به ورق پلکسی گلاس ترانسپارنت اشاره کرد. این ورق یکی از انواع ورق های پلکسی رنگی است که اگر بخواهیم آن را تعریف کنیم باید بگوییم یک صفحه شفاف رنگی می باشد که دیدن اجسام از پشت آن امکان‌پذیر خواهد بود. این ورق ها به جای شیشه در پنجره های ارسی مورد استفاده قرار می گیرند.

فروشگاه پرتوپلکس علاوه بر عرضه و فروش ورق های مرغوب پلکسی گلاس در زمینه فروش استیل، پلی کربنات و مولتی استایل نیز فعالیت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید