شرکت پرتو پلکسی با سابقه بیش از 18 سال در زمینه فروش و طراحی به صورت عمده و تکی با کادری مجرب در حال فعالیت می باشد و تضمین می نماید تا محصول مورد نظر شما را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل دهد.
فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا پاسخ گوی سوالات شما باشیم.

برای طراحی و تولید محصول مورد نظر خودتان با پلکسی و نئون فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید

انواع محصولات پلکسی گلاس پرتوپلکس

ورق‌های پلکسی تحت دو عنوان در بازار موجود هستند.مورد اول ورق‌های پلکسی وارداتی یا همان پلکسی گلاس خارجی هستند. مورد دوم ورق‌های پلی‌کربنات هستند که این دسته در داخل کشور تولید می‌شوند و شامل: انواع ورق پلی‌کربنات، انواع هایمپک و طلق کریستال هستند. ورق‌های مولتی استایل هم وارداتی هستند. در سایت پرتوپلکس انواع مختلف ورق‌های پلکسی گلاس عرضه می‌شود؛ تقریبا هر آنچه در بازار داخل کشود موجود است؛ اضافه‌ براین ورق مولتی استایل و پلی‌کربنات دوجداره، پلی‌کربنات تخت و طلق کریستال نیز عرضه می‌شود، که امکان خرید هر یک از این ورق‌ها در مجموعه ما وجود دارد؛ کافی است با مراجعه به هریک از محصولات فروشگاه پرتوپلکس و مشاهده قیمت، نسبت به خرید هرکدام اقدام کنید.

خدمات برش و حکاکی با دستگاه لیزر

برش لیزری: تکنولوژی است که در آن با دستگاه لیزر می توان متریال های مختلف را با دقت زیاد،سرعت بالا و با ظرافت بسیار برش زد.

دستگاه laser cut طوری طراحی شده که اشعه نور را به طور مستقیم به سطح جسم وارد می کند تا آن را برش دهد. ظرافت این نوع برش بسیار بالاست و نکته ی مهم که باید مورد توجه قرار گیرد نوع جنس متریال است؛

انواع غیر فلزات را می توان با لیزر برش داد از جمله:

  • مقوا و کاغذ
  • چوب و ام دی اف (MDF)
  • طلق (پلکسی گلاس) و مولتی استایل
  • چرم و نمد
  • یونولیت و فوم (جهت ماکت سازی)